Katolička crkva i njezine doktrine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katolička crkva i njezine doktrine

Forum za sve one koji se osjećaju katolicima, ali dobro došli su pripadnici drugih zajednica!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Predstavite se!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 106
Age : 47
Localisation : Osijek
Registration date : 19.01.2007

Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitimesub sij 20 2007, 01:36

Evo ja ću prva!
Zovem se Mirena, iz Osijeka sam! Pripadam župi Preslavnog Imena Marijina, u donjem gradu.
Imam 30 godina. Trenutno pohađam školu za župne suradnike. A u župi sam uključena u rad s djecom u misijskoj skupini Majka Tereza.
[Vrh] Go down
https://katolicanstvo.editboard.com
GABRIEL
svi smo mi djeca Božja



Broj postova : 9
Registration date : 20.01.2007

Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitimened sij 21 2007, 01:33

Ja sam "pomocnik/ca" ovog foruma,nastojat cu odrzati red i mir.
Dolazim iz zupe sv.Nikola biskup i pokusat cu podijeliti usput svoje neznanje sa Vama.
[Vrh] Go down
ina
svi smo mi djeca Božja



Broj postova : 6
Registration date : 25.01.2007

Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitimečet sij 25 2007, 19:31

ja sam angelina...ne bih govorila iz koje sam župe jer nije velika i sigurno sam jedina angelina u njoj
iz zagreba...prešla neke mladenačke godine
volim Boga, i sve što me može približiti Njemu
[Vrh] Go down
mir
svi smo mi djeca Božja
mir


Broj postova : 8
Registration date : 25.01.2007

Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitimečet sij 25 2007, 22:08

Mir svima...zovem se Sanja, dolazim iz Šibenika, ponosna majka troje dječice, vječno zahvalna Bogu na njima.
Aktivni član svoje divne župe, Presvetog Srca Isusovog, na Baldekinu.
Možda smo se sreli na Susretu mladih, ali bila sam dovoljno stara da vam budem domaćin...
Ja sam ono što ljudi zovu praktični vjernik.
Veselim se što ću i ovdje dijeliti iskustva života s Bogom. sunny
[Vrh] Go down
maximus
svi smo mi djeca Božja
maximus


Broj postova : 2
Registration date : 28.01.2007

Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitimened sij 28 2007, 01:48

želim sve iskreno pozdraviti,ja sam maximus,"gladijator"sa andjel.com foruma,vrlo sam radostan da ovako mlada osoba želi i na ovakav način širiti Kristovu Riječ, u čemu shodno mom vremenu ,i ja dajem svesrdnu podršku,te želim biti barem mali dio toga.Bog nam svima bio na pomoći! Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 106
Age : 47
Localisation : Osijek
Registration date : 19.01.2007

Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitimened sij 28 2007, 01:50

Hvala! I hvala na ovome mlada osoba!Wink
[Vrh] Go down
https://katolicanstvo.editboard.com
Sponsored content





Predstavite se! Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se!   Predstavite se! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predstavite se!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Katolička crkva i njezine doktrine :: Opčenito o forumu! :: I ja pripadam ovdje!-
Forum(o)Bir: