Katolička crkva i njezine doktrine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katolička crkva i njezine doktrine

Forum za sve one koji se osjećaju katolicima, ali dobro došli su pripadnici drugih zajednica!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Molitva svete Marte!

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 106
Age : 47
Localisation : Osijek
Registration date : 19.01.2007

Molitva svete Marte! Empty
PostajNaslov: Molitva svete Marte!   Molitva svete Marte! Icon_minitimesub sij 20 2007, 22:50

MOLITVA SVETE MARTE

(Devet utoraka molite se Svetoj Marti dok gori posvećena svijeća. Ova je molitva toliko snažna da će ti prije kraja ovih devet utoraka biti poklonjeno ono što želiš, koliko god to moglo biti teško.)




O, Sveta Marto, ti prekrasna, uzimam pribježište u tvojoj pomoći uzdajući se u tebe da ćeš mi pomoći u nevolji i podržati me u mojim iskušenjima.
Kao zahvalnost obećavam ti da ću posvuda širiti ovu molitvu. Tješi me u mojim brigama i teškoćama ponizno te molim. Uz veliku radost koja ti je ispunila srce kad si u svom domu u Bethaniji pružila utočište Spasitelja svijeta, molim te pomoli se za mene i moju obitelj da sačuvamo svoga Boga u svojim srcima i da zavrijedimo dobivanje lijeka protiv svesiromaštva, a prije svega od one brige koja me trenutno pritišće… (Izreci svoju želju za koju tražiš pomoć.)
Molim te spasiteljice u svojoj nevoji pobijedi teškoće kao što si pobijedila zmaja sve dok ti nije ležao pred nogama.

(Izmoli;)
Oče naš…
Zdravo Marijo…
Slava ocu…
(i tri puta): Sveta Marto moli za nas!
[Vrh] Go down
https://katolicanstvo.editboard.com
 
Molitva svete Marte!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Molitva
» Posvetna molitva Presvetom Srcu Isusovom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Katolička crkva i njezine doktrine :: Duhovnost :: Molimo zajedno-
Forum(o)Bir: