Katolička crkva i njezine doktrine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katolička crkva i njezine doktrine

Forum za sve one koji se osjećaju katolicima, ali dobro došli su pripadnici drugih zajednica!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 "Biblija u zidu"

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 106
Age : 47
Localisation : Osijek
Registration date : 19.01.2007

"Biblija u zidu" Empty
PostajNaslov: "Biblija u zidu"   "Biblija u zidu" Icon_minitimened sij 21 2007, 22:27

"Mladi zidar je radio na rušenju jedne kuće. Rušeći jedan zid, naišao je na rupu umjesto cigle, au toj rupi se nalazila jedna knjiga. Na njegovo iznenađenje, bila je to Biblija. Čovjek do tada nije bio ljubitelj čitanja; no od toga dana kada je pronašao Bibliju u zidu, počeo je svaku večer čitati ju prije spavanja.
Nakon nekoliko godina, firma u kojoj je čovjek radio, dobila je jedan veliki posao i svi radnici su bili smješteni u većim zajedničkim spavaonicama. Stariji kolega onog čovjeka, primjeti da ovaj nešto čita i upita ga što čita. Ovaj mu kaže Bibliju. Na to mu ovaj odgovori, ja sam se davno razočarao u tu knjigu, dosadila mi je, pa sam ju zazidao u zid jedne kuće prije nekoliko godina na kojoj sam radio. Tada ga mlađi upita, ako biti pokazao tu Bibliju, da li bi ju prepoznao? Da, i označio sam ju. Tada mu mlađi čovjek pokaza Bibliju koju je našao u zidu, Stariji je ostao zaprepašten. Na to mu mlađi kaže, Biblija je ipak pronašla put do tebe!"

Priča koja je bila dio večerašnje propovjedi.
[Vrh] Go down
https://katolicanstvo.editboard.com
 
"Biblija u zidu"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Katolička crkva i njezine doktrine :: Duhovnost :: Duhovni kutak-
Forum(o)Bir: